Find best premium and Free Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

NOLIKUMS

Saiets norisināsies Daugavpils novada Naujenes pagasta teritorijā. Saieta programma skat. http://www.lielaisplosts.lv/lv/programma-2.html

Saiets notiks un rīkotāji uzņemas atbildību par pasākuma organizāciju 2015. gada 23. maijā.

Starts Slutišķos, turpinājums Vasargelišķos kempingā Ozianna www.piedaugavas.lv

Pasākuma dalībnieki

Biedrības, sporta klubi, nomas operatori, individuālie braucēji, darba kolektīvi u.t.t. Sacensībās var piedalīties jebkurš interesents, kurš apzinās savas spējas patstāvīgi veikt distanci, prot peldēt, piekrīt šī Nolikuma noteikumiem un ir nokārtojis pieteikuma formalitātes.

Dalībnieki līdz 18 gadu vecumam drīkst piedalīties, uzrādot vecāku atļauju vai klātesot atbildīgajai personai, kura jānorāda pieteikumā. Bērni līdz 12 gadiem drīkst startēt tikai kopā ar pieaugušo. Peldvestes obligātas.

Balvas

Lai dalībnieki varētu cīnīties par Lielā plosta galvenajām balvām, ir jāreģistrējas kā komandai. Komandā jābūt 8dalībniekiem. Katrai komandai ir nepieciešams nosaukums. Reģistrējoties komandas saņems maršruta kartes ar kontrolpunktiem. Līdz Lielā plosta startam komandai ir jāizpilda dažādi uzdevumi kontrolpunktos Daugavas krastā un Lauku sētas teritorijā.

Maršruta kartes ar atzīmēm par izpildītu uzdevumu tiek nodotas pirms Lielā plosts STARTA pasākuma organizatoriem.

Dalības maksa

Dalības maksa ir 10 eiro no personas līdz 2015. gada 11. maijam, bērniem līdz 12 gadiem dalība ir par brīvu. Grupām virs 20 personām dalības maksa 7 eiro no personas. No 2015. gada 11. maija līdz 23. maijam dalības maksa 15 eiro no personas.

Cenā iekļauts: balvas, telts vietas, autostāvvietas, maršrutu kartes, tualetes, ugunskuri, glābēji, apsardze, mediķi, transports, zaļumballe ar labākajiem Latgales mūziķiem. Pasākuma vietā būs atsevišķi nodalītas autostāvvietas, telšu vietas ar ugunskuriem, estrāde.  Būs tirdzniecības un ēdināšanas pakalpojumi.    

Peldlīdzekļu kategorijas braucienam

Piepūšamie vai koka plosti, rafti, katamarāni, kanoe, kajaki, smailes, SUP dēļi, piepūšamās vai citas airu laivas. Organizatoriem ir tiesības nepielaist nobraucienam, pēc viņu domām  tehniski vai vizuāli nepiemērotus peldlīdzekļus konkrētajam pasākumam.

Visu veidu motori un dzinēji aizliegti!

Joomla templates by a4joomla
More Free Joomla Templates at GetJoomlaTemplatesFree.com