Find best premium and Free Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Tu esi gatavs piedzīvojumam “Lielais plosts 2019”?

Rezervē 1. jūniju, kad laivotāji no visām Latvijas malu malām dosies uz vietu, kur iepukstas Latvijas sirds, lai dotos kopīgā laivu braucienā “LIELAIS PLOSTS 2019”. Brauciena starts būs ļoti īpašā un ekskluzīvā vietā – Piedrujas pagastā, kas atrodas pie pašas Latvijas-Baltkrievijas robežas, savukārt finišs brīvdienu mājas “Skerškāni” laivu piestātnē (dažus km aiz Krāslavas). Plānotais brauciena maršruts Piedruja – Skerškāni ir aptuveni 30 km garš.

“Lielais plosts 2019”- tās nav sacensības, bet gan pozitīvās enerģijas avots, kas vislabāk darbojas airējoties kopā, bez steigas un pārslodzes. Tieši tāpēc aicinām piedalīties laivu braucienā gan rūdītus laivotājus, gan tos, kam laivošana pa Latvijas upēm un ezeriem ir jauns atklājums.

Daugavas dabīgais tecējums, aizkustinoši dabas skati, ūdens, saule un lieliska kompānija. Tas viss būs “Lielajā plostā 2019”.

Piesakies arī Tu! Aizpildīti pieteikuma anketu līdz 27. maijam. Nekavējies ar pieteikuma iesniegšanu, citādi nepagūsim Tev nokārtot caurlaidi, kas ļaus atrasties pierobežas zonā!

 

 

Joomla templates by a4joomla
More Free Joomla Templates at GetJoomlaTemplatesFree.com