“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ UZVARAS SVIN “BIOLARS/JELGAVA” UN “JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā savā laukumā pārliecinošu panākumu svinēja “Jēkabpils lūši”, bet viesos – “Biolars/Jelgava”. Ceturtā seta trillerī līgas vicelīderiem viesos tomēr zaudēja “RTU/Robežsardze”.

Trijos setos ar pretiniekiem šodien galā tika “Jēkabpils lūši” un “Biolars/Jelgava”. “Lūši” savā laukumā, skatītāju vētraini atbalstīti, viesiem neatvēlēja ne seta, kaut arī panākums setos rokās nedevās viegli – 3:0 (23, 22, 20). Ierasti rezultatīvākie mājiniekiem bija trīs komandas līderi uzbrukumā – Rihards Puķītis ar 14, Zigurds Adamovičs ar 13 un Armands Āboliņš ar 11 punktiem.

“Biolars/Jelgava” viesos izdarīja to, ko no viņiem gaidīja līdzjutēji un ko prasīja turnīra tabula, - apspēlēja līgas pastarīšus TTU ar 3:0 (22, 21, 15). Rīt jelgavniekus gaida daudz spēcīgāks pretinieks – jābrauc ciemos pie līgas vicelīdera “Saaremaa VK”, kas šodien eksaminēja “RTU/Robežsardzes” volejbolistus. Kuresārē rīdzinieki, spēlējot novājinātā sastāvā, piekāpās pretiniekiem pirmā seta galotnē ar 22:25, taču atspēlēja trīs mačbumbas otrajā un svinēja panākumu setā ar 26:24. Trešais sets noritēja ar ievērojamu mājinieku pārsvaru – 25:16, bet ceturto mājinieki sāka tik miegaini, ka drīz vien rezultāts deviņu punktu vadībā nokļuva rīdzinieki. Tad gan Sāremā volejbolisti ķērās vērsim pie ragiem un ne tikai panāca, bet arī uzvarēja setā un spēlē ar 3:1 (22, -24, 16, 26). Rezultatīvākie rīdziniekiem ar 19 punktiem bija Māris Lancmanis un Gatis Garklāvs, bet ar 13 punktiem palīdzēja Andis Cimoška.

“OC Limbažu/MSĢ” puiši savā laukumā ar 1:3 (-19, 24, -19, -15) piekāpās Austra Štāla vadītajiem Igaunijas čempioniem “Selver Tallinna”. Rezultatīvākie mājiniekiem ar 17 punktiem bija Atvars Ozoliņš un ar 14 – Kristaps Šmits.

Visbeidzot savās mājās zaudējumu cieta arī DU volejbolisti, kuri ar 1:3 (-25, -20, 22, -13) piekāpās “BIGBANK Tartu”. 14 punktus mājiniekiem guva Aleksandrs Nasonovs, 11 – Raimonds Vilmanis un 10 – Aleksandrs Samuilovs, kamēr viesiem pieci spēlētāji savāca vismaz 10 punktus.

Nākamās spēles “Credit24” meistarlīgā Latvijas klubiem rīt, 3. decembrī.