Sastāvs

BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA DU EMI SM DUBYSA JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK RAKVERE VK RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK SELVER TALLINN TTU

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-09-30 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN JARVAMAA 3-1(16,18,-22,20)
2 2017-09-30 Rakvere SH 19:00 RAKVERE VK PARNU VK 0-3(-20,-18,-13)
3 2017-09-30 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(20,16,17)
4 2017-09-30 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-15,-15,-16)
5 2017-09-30 SM DUBYSA 19:00 EMI SM DUBYSA TTU 0-3(-23,-17,-26)
6 2017-09-30 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SAAREMAA VK 1-3(23,-19,-21,-22)
7 2017-09-30 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(17,18,19)
8 2017-10-01 RAKVERE SH 18:00 RAKVERE VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(8,15,15)
9 2017-10-01 TU SH 16:30 BIGBANK TARTU PARNU VK 0-3(-17,-22,-15)
10 2017-10-01 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE DU 3-2(22,20,-20,-21,12)
11 2017-10-01 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA JĒKABPILS LŪŠI 3-1(21,-18,22,23)
12 2017-10-01 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI TTU 3-1(-14,16,19,18)
13 2017-10-01 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SAAREMAA VK 0-3(-13,-18,-16)
14 2017-10-04 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN RAKVERE VK 3-2(-26,-20,17,20,10)
15 2017-10-07 PARNU SH 17:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(18,23,18)
16 2017-10-07 KURESSAARE SH 17:00 SAAREMAA VK TTU 3-0(19,25,13)
17 2017-10-07 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RASEINIAI 3-1(17,-22,20,23)
18 2017-10-07 DAUGAVPILS VS 18:00 DU EMI SM DUBYSA 3-1(17,23,-19,21)
19 2017-10-07 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIOLARS/JELGAVA 1-3(-24,22,-15,-20)
20 2017-10-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIGBANK TARTU 0-3(-18,-22,-23)
21 2017-10-07 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RAKVERE VK 1-3(21,-22,-20,-16)
22 2017-10-08 PAIDE SH 17:00 JARVAMAA BIGBANK TARTU 0-3(-19,-23,-18)
23 2017-10-08 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI EMI SM DUBYSA 2-3(18,-24,17,-26,-13)
24 2017-10-08 DAUGAVPILS VS 16:00 DU RASEINIAI 1-3(-14,22,-19,-23)
25 2017-10-08 PARNU SH 15:00 PARNU VK BIOLARS/JELGAVA 3-1(21,-23,21,22)
26 2017-10-08 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-24,21,-22,23,-10)
27 2017-10-19 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK BIGBANK TARTU live
28 2017-10-21 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE SELVER TALLINN live
29 2017-10-21 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA JARVAMAA live
30 2017-10-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI PARNU VK live
31 2017-10-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA OC LIMBAŽI/MSĢ live
32 2017-10-21 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JĒKABPILS LŪŠI live
33 2017-10-21 TTU SH 20:00 TTU DU live
34 2017-10-22 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SELVER TALLINN live
35 2017-10-22 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI OC LIMBAŽI/MSĢ live
36 2017-10-22 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA PARNU VK live
37 2017-10-22 ORISSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK DU live
38 2017-10-22 TTU SH 18:00 TTU JĒKABPILS LŪŠI live
39 2017-10-22 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE JARVAMAA live
40 2017-11-01 JĒKABPILS SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI DU
41 2017-11-01 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK PARNU VK
42 2017-11-01 TTU SH 19:00 TTU OC LIMBAŽI/MSĢ
43 2017-11-04 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN RASEINIAI
44 2017-11-04 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA EMI SM DUBYSA
45 2017-11-04 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK RTU/ROBEŽSARDZE
46 2017-11-04 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA
47 2017-11-05 PARNU SH 17:00 PARNU VK TTU
48 2017-11-05 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SAAREMAA VK
49 2017-11-05 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN EMI SM DUBYSA
50 2017-11-05 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RASEINIAI
51 2017-11-05 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK BIOLARS/JELGAVA
52 2017-11-05 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU RTU/ROBEŽSARDZE
53 2017-11-08 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN SAAREMAA VK
54 2017-11-10 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA TTU
55 2017-11-11 RĪGAS 49.VSK 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA
56 2017-11-11 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RAKVERE VK
57 2017-11-11 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIGBANK TARTU
58 2017-11-11 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI PARNU VK
59 2017-11-11 DAUGAVPILS VS 18:00 DU OC LIMBAŽI/MSĢ
60 2017-11-12 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI BIGBANK TARTU
61 2017-11-12 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA RAKVERE VK
62 2017-11-12 KURESAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JARVAMAA
63 2017-11-12 TTU SH 16:30 TTU SELVER TALLINN
64 2017-11-12 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ
65 2017-11-12 DAUGAVPILS VS 17:00 DU PARNU VK
66 2017-11-14 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU TTU
67 2017-11-15 PARNU SH 19:00 PARNU VK OC LIMBAŽI/MSĢ
68 2017-11-16 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK SAAREMAA VK
69 2017-11-18 TTU SH 17:00 TTU RAKVERE VK
70 2017-11-18 AUDENTES SH 20:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI
71 2017-11-18 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA DU
72 2017-11-18 RĪGAS 49.VSK 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE RASEINIAI
73 2017-11-18 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA EMI SM DUBYSA
74 2017-11-19 AUDENTES SH 18:00 SELVER TALLINN DU
75 2017-11-19 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI
76 2017-11-19 KURESSAARE SH 16:30 SAAREMAA VK BIGBANK TARTU
77 2017-11-19 RĪGAS 49.VSK 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE EMI SM DUBYSA
78 2017-11-19 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RASEINIAI
79 2017-11-22 PARNU SH 19:00 PARNU VK JARVAMAA
80 2017-11-29 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI EMI SM DUBYSA
81 2017-12-01 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA OC LIMBAŽI/MSĢ
82 2017-12-02 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RTU/ROBEŽSARDZE
83 2017-12-02 TTU SH 18:00 TTU BIOLARS/JELGAVA
84 2017-12-02 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SELVER TALLINN
85 2017-12-02 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RAKVERE VK
86 2017-12-02 DAUGAVPILS VS 18:00 DU BIGBANK TARTU
87 2017-12-03 AUDENTES SH 16:30 SELVER TALLINN PARNU VK
88 2017-12-03 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK BIOLARS/JELGAVA
89 2017-12-03 TTU SH 18:00 TTU RTU/ROBEŽSARDZE
90 2017-12-03 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIGBANK TARTU
91 2017-12-03 DAUGAVPILS VS 17:00 DU RAKVERE VK
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-12-08 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA SELVER TALLINN
2 2017-12-09 PARNU SH 17:00 PARNU VK RAKVERE VK
3 2017-12-09 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIGBANK TARTU
4 2017-12-09 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE
5 2017-12-09 DAUGAVPILS VS 18:00 DU BIOLARS/JELGAVA
6 2017-12-09 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RASEINIAI
7 2017-12-09 ORISSAARE SH 19:00 TTU EMI SM DUBYSA
8 2017-12-10 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RAKVERE VK
9 2017-12-10 PARNU SH 18:00 PARNU VK BIGBANK TARTU
10 2017-12-10 DAUGAVPILS VS 00:00 DU RTU/ROBEŽSARDZE
11 2017-12-10 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA
12 2017-12-10 ORISSAARE SH 16:00 TTU RASEINIAI
13 2017-12-10 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK EMI SM DUBYSA
14 2018-01-18 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK SELVER TALLINN
15 2018-01-18 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU JARVAMAA
16 2018-01-19 TTU SH 19:00 TTU SAAREMAA VK
17 2018-01-20 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JĒKABPILS LŪŠI
18 2018-01-20 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA DU
19 2018-01-20 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK
20 2018-01-20 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA OC LIMBAŽI/MSĢ
21 2018-01-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JĒKABPILS LŪŠI
22 2018-01-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI DU
23 2018-01-21 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA PARNU VK
24 2018-01-21 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE OC LIMBAŽI/MSĢ
25 2018-01-21 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SELVER TALLINN
26 2018-01-21 RAKVERE SH 16:30 RAKVERE VK JARVAMAA
27 2018-01-25 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK
28 2018-01-27 00:00 SELVER TALLINN RTU/ROBEŽSARDZE
29 2018-01-27 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA BIOLARS/JELGAVA
30 2018-01-27 PARNU SH 17:00 PARNU VK RASEINIAI
31 2018-01-27 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ EMI SM DUBYSA
32 2018-01-27 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI SAAREMAA VK
33 2018-01-27 DAUGAVPILS VS 18:00 DU TTU
34 2018-01-28 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RTU/ROBEŽSARDZE
35 2018-01-28 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIOLARS/JELGAVA
36 2018-01-28 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RASEINIAI
37 2018-01-28 PARNU SH 17:00 PARNU VK EMI SM DUBYSA
38 2018-01-28 DAUGAVPILS VS 17:00 DU SAAREMAA VK
39 2018-01-28 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI TTU
40 2018-01-31 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK OC LIMBAŽI/MSĢ
41 2018-02-03 DAUGAVPILS OC 18:00 DU JĒKABPILS LŪŠI
42 2018-02-03 LILLEKULA G. 17:00 TTU PARNU VK
43 2018-02-03 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SELVER TALLINN
44 2018-02-03 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JARVAMAA
45 2018-02-03 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE RAKVERE VK
46 2018-02-03 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA BIGBANK TARTU
47 2018-02-04 PARNU SH 17:00 PARNU VK SAAREMAA VK
48 2018-02-04 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ TTU
49 2018-02-04 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SELVER TALLINN
50 2018-02-04 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JARVAMAA
51 2018-02-04 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RAKVERE VK
52 2018-02-04 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIGBANK TARTU
53 2018-02-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN TTU
54 2018-02-14 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK SELVER TALLINN
55 2018-02-15 TTU SH 17:00 TTU JARVAMAA
56 2018-02-16 00:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE
57 2018-02-16 PAIDE SH 18:00 JARVAMAA SAAREMAA VK
58 2018-02-17 RAKVERE SH 16:00 RAKVERE VK RASEINIAI
59 2018-02-17 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU EMI SM DUBYSA
60 2018-02-17 PARNU SH 17:00 PARNU VK JĒKABPILS LŪŠI
61 2018-02-17 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ DU
62 2018-02-18 TU SH 17:00 BIGBANK TARTU RASEINIAI
63 2018-02-18 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK EMI SM DUBYSA
64 2018-02-18 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JĒKABPILS LŪŠI
65 2018-02-18 PARNU SH 17:00 PARNU VK DU
66 2018-02-21 LIMBAŽU 3.VSK 20:00 OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK
67 2018-02-22 TTU SH 19:00 TTU BIGBANK TARTU
68 2018-02-24 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN
69 2018-02-24 DAUGAVPILS OC 18:00 DU JARVAMAA
70 2018-02-24 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RAKVERE VK
71 2018-02-24 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE
72 2018-02-24 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIOLARS/JELGAVA
73 2018-02-25 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI JARVAMAA
74 2018-02-25 DAUGAVPILS OC 17:00 DU SELVER TALLINN
75 2018-02-25 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SAAREMAA VK
76 2018-02-25 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK TTU
77 2018-02-25 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE
78 2018-02-25 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIOLARS/JELGAVA
79 2018-03-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN OC LIMBAŽI/MSĢ
80 2018-03-09 SM DUBYSA 00:00 EMI SM DUBYSA RASEINIAI
81 2018-03-09 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA PARNU VK
82 2018-03-10 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JARVAMAA
83 2018-03-10 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK
84 2018-03-10 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA TTU
85 2018-03-10 RAKVERE SH 19:30 RAKVERE VK JĒKABPILS LŪŠI
86 2018-03-10 TU SH 17:00 BIGBANK TARTU DU
87 2018-03-11 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SAAREMAA VK
88 2018-03-11 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE TTU
89 2018-03-11 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU JĒKABPILS LŪŠI
90 2018-03-11 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK DU
91 2018-03-11 PARNU SH 16:30 PARNU VK SELVER TALLINN
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
2 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
3 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
4 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
5 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
6 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
7 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
8 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
9 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
10 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
11 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
12 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
13 2018-03-24 00:00 1/2FINĀLS
14 2018-03-24 00:00 1/2FINĀLS
15 2018-03-25 00:00 FINĀLS 3.-4.VIETA
16 2018-03-25 00:00 FINĀLS 1.-2.VIETA

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 PARNU VK 12 4 4 0 12 1 12,00 323 252 1,28
2 SAAREMAA VK 9 3 3 0 9 1 9,00 250 191 1,31
3 BIGBANK TARTU 9 4 3 1 9 3 3,00 129 128 1,01
4 BIOLARS/JELGAVA 9 4 3 1 10 5 2,00 282 267 1,06
5 JĒKABPILS LŪŠI 7 4 2 2 9 7 1,29 376 328 1,15
6 RAKVERE VK 7 4 2 2 8 7 1,14 322 307 1,05
7 RASEINIAI 6 4 2 2 8 8 1,00 358 354 1,01
8 SELVER TALLINN 5 3 2 1 6 6 1,00 271 254 1,07
9 RTU/ROBEŽSARDZE 4 4 2 2 6 10 0,60 226 278 0,81
10 DU 4 4 1 3 6 10 0,60 333 364 0,91
11 TTU 3 3 1 2 4 6 0,67 213 232 0,92
12 EMI SM DUBYSA 2 4 1 3 4 11 0,36 303 360 0,84
13 OC LIMBAŽI/MSĢ 1 4 0 4 3 12 0,25 91 150 0,61
14 JARVAMAA 0 3 0 3 2 9 0,22 162 193 0,84

Statistika

http://ej.uz/BLstatistiku

Live score

http://ej.uz/BLlivescore

Ziņas

BIOLARS/JELGAVA PIEDZĪVO PIRMO ZAUDĒJUMU

Baltijas līgā pirmo zaudējumu piedzīvoja VK Biolars/Jelgava, uzvaru savā starpā sadalīja OC Limbaži/MSĢ un RTU/Robežsardze, bet punktu turnīra tabulā ierakstīja arī Jēkabpils lūši.

DU UN JĒKABPILS LŪŠI SVIN UZVARAS PRET LIETUVIEŠIEM

Baltijas līgas spēlēs vīriešiem Latvijas klubi neatvēlēja ne punkta turnīra tabulā abiem Lietuvas klubiem, bet VK Biolars/Jelgava vinnēja arī trešo spēli un tagad dala pirmo vietu ar Sāremā un Pērnavas komandām.

AR UZVARU BALTIJAS LĪGU UZSĀK JĒKABPILS UN JELGAVAS KLUBI

Šodien ar septiņiem mačiem sākās Baltijas līgas turnīrs volejbolā vīriešiem. Uzvaru pirmajā cīņā svinēja Jēkabpils lūši un Biolars/Jelgava. Rīgas 49. vidusskolā tikās pagājušās sezonas Latvijas čempione RTU/Robežsardze un Latvijas kausa ieguvēji Jēkabpils lūši.