Sastāvs

LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS LLU MĀRUPES SC MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU / MVS RVS SK BABĪTE VK GULBENE VK LĪVĀNI

Spēļu rezultāti

Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1 2017-10-14 RDC sz 11:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MĀRUPES SC 3-2(-19,15,-21,18,10)
2 2017-10-14 RDC sz 13:00 LLU VK GULBENE 3-1(16,-25,21,16)
3 2017-10-14 RDC sz 14:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LLU 3-0(17;18;8)
4 2017-10-16 RSU sz 19:30 RSU / MVS MSĢ 0-3(-11;-17;-8)
5 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 10:30 LLU RVS
6 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 12:00 LLU OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
7 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 13:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RVS
8 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 15:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE SK BABĪTE
9 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 10:30 MSĢ VK LĪVĀNI
10 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 12:00 VK GULBENE MSĢ
11 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 13:30 LIEPĀJAS SSS VK LĪVĀNI
12 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 15:00 VK GULBENE LIEPĀJAS SSS
13 2017-10-28 Gulbenes SC 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK GULBENE
14 2017-10-28 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LATVIJAS UNIVERSITĀTE
15 2017-10-28 Gulbenes SC 14:00 VK GULBENE LATVIJAS UNIVERSITĀTE
16 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 11:00 VK LĪVĀNI MĀRUPES SC
17 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 12:30 LLU MĀRUPES SC
18 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 14:00 VK LĪVĀNI LLU
19 2017-11-04 Liepājas OSC 11:00 RVS LIEPĀJAS SSS
20 2017-11-04 Liepājas OSC 12:30 RVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE
21 2017-11-04 Liepājas OSC 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS
22 2017-11-04 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE VK LĪVĀNI
23 2017-11-04 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI RSU / MVS
24 2017-11-04 Babītes SK 14:00 VK GULBENE SK BABĪTE
25 2017-11-04 Babītes SK 15:30 RSU / MVS VK GULBENE
26 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 10:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MSĢ
27 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 12:00 MĀRUPES SC OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
28 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 13:30 MĀRUPES SC MSĢ
29 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 11:00 RVS VK LĪVĀNI
30 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 12:30 VK LĪVĀNI VK GULBENE
31 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 14:00 VK GULBENE RVS
32 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 11:00 LLU RSU / MVS
33 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 12:30 SK BABĪTE LLU
34 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 14:00 RSU / MVS SK BABĪTE
35 2017-11-22 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC VK GULBENE
36 2017-11-25 RSU sz 11:00 RSU / MVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE
37 2017-11-25 RSU sz 12:30 MSĢ LATVIJAS UNIVERSITĀTE
38 2017-11-25 RSU sz 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU / MVS
39 2017-11-25 RSU sz 15:30 MSĢ LIEPĀJAS SSS
40 2017-11-25 RSU sz 17:00 LIEPĀJAS SSS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
41 2017-11-28 00:00 RVS MSĢ
42 2017-11-29 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC RSU / MVS
43 2017-12-02 Babītes SK 10:00 SK BABĪTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
44 2017-12-02 Babītes SK 11:30 SK BABĪTE LIEPĀJAS SSS
45 2017-12-02 Babītes SK 13:00 VK LĪVĀNI OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
46 2017-12-02 Babītes SK 14:30 LIEPĀJAS SSS LLU
47 2017-12-02 Babītes SK 16:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK LĪVĀNI
48 2017-12-02 Babītes SK 17:30 MSĢ LLU
49 2017-12-06 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MĀRUPES SC
50 2017-12-09 Tīraines SK 01:00 MĀRUPES SC RVS
51 2017-12-09 Tīraines SK 12:30 LIEPĀJAS SSS MĀRUPES SC
52 2017-12-09 Tīraines SK 14:00 RSU / MVS RVS
53 2017-12-09 Tīraines SK 15:30 LIEPĀJAS SSS RSU / MVS
54 2017-12-13 Babītes SK 00:00 SK BABĪTE RVS
55 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 11:00 VK GULBENE VK LĪVĀNI
56 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 12:30 MĀRUPES SC VK LĪVĀNI
57 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 14:00 VK GULBENE MĀRUPES SC
58 2017-12-19 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MSĢ
59 2017-12-19 00:00 RVS RSU / MVS
60 2018-01-06 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE LATVIJAS UNIVERSITĀTE
61 2018-01-06 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI SK BABĪTE
62 2018-01-06 Babītes SK 14:00 VK LĪVĀNI LATVIJAS UNIVERSITĀTE
63 2018-01-06 Mārupe 11:00 MĀRUPES SC LLU
64 2018-01-06 Mārupe 12:30 RSU / MVS MĀRUPES SC
65 2018-01-06 Mārupe 14:00 RSU / MVS LLU
66 2018-01-13 RSU sz 11:00 LLU VK LĪVĀNI
67 2018-01-13 RSU sz 12:30 VK GULBENE RSU / MVS
68 2018-01-13 RSU sz 14:00 RSU / MVS LIEPĀJAS SSS
69 2018-01-13 RSU sz 15:30 LIEPĀJAS SSS VK GULBENE
70 2018-01-13 MSĢ sz 11:00 MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
71 2018-01-13 MSĢ sz 12:30 MSĢ RVS
72 2018-01-13 MSĢ sz 14:00 RVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
73 2018-01-16 Babītes SK 20:00 RVS SK BABĪTE
74 2018-01-17 Mārupe 19:30 MĀRUPES SC LATVIJAS UNIVERSITĀTE
75 2018-01-20 LLU sz 11:00 LLU LATVIJAS UNIVERSITĀTE
76 2018-01-20 LLU sz 12:30 LLU LIEPĀJAS SSS
77 2018-01-20 LLU sz 14:00 LIEPĀJAS SSS LATVIJAS UNIVERSITĀTE
78 2018-01-20 MSĢ sz 11:00 MSĢ RSU / MVS
79 2018-01-20 MSĢ sz 12:30 RSU / MVS VK LĪVĀNI
80 2018-01-20 MSĢ sz 14:00 VK LĪVĀNI MSĢ
81 2018-01-20 Gulbenes SC 11:00 VK GULBENE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
82 2018-01-20 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA SK BABĪTE
83 2018-01-20 Gulbenes SC 14:00 SK BABĪTE VK GULBENE
84 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 11:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MSĢ
85 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 12:30 LIEPĀJAS SSS RVS
86 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 14:00 VK LĪVĀNI LIEPĀJAS SSS
87 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 15:30 VK LĪVĀNI RVS
88 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MĀRUPES SC
89 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 12:30 LLU SK BABĪTE
90 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LLU
91 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 15:30 MĀRUPES SC SK BABĪTE
92 2018-01-30 Rīga 00:00 RVS VK GULBENE
93 2018-02-03 LLU sz 11:00 LLU MSĢ
94 2018-02-03 LLU sz 12:30 VK GULBENE LLU
95 2018-02-03 LLU sz 14:00 MSĢ VK GULBENE
96 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 11:00 RSU / MVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
97 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 12:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
98 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RSU / MVS
99 2018-02-05 Rīga 00:00 RVS MĀRUPES SC
100 2018-02-10 Liepājas OSC 11:00 LIEPĀJAS SSS MSĢ
101 2018-02-10 Liepājas OSC 12:30 MĀRUPES SC LIEPĀJAS SSS
102 2018-02-10 Liepājas OSC 14:00 MSĢ MĀRUPES SC
103 2018-02-13 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RSU / MVS
104 2018-02-17 RDC sz 10:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RVS
105 2018-02-17 RDC sz 11:30 RVS LLU
106 2018-02-17 RDC sz 13:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK GULBENE
107 2018-02-17 RDC sz 14:30 LIEPĀJAS SSS SK BABĪTE
108 2018-02-17 RDC sz 16:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK LĪVĀNI

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 LATVIJAS UNIVERSITĀTE 5 2 2 0 6 2 3,00 180 136 1,32
2 LLU 3 2 1 1 3 1 3,00 131 153 0,86
3 MĀRUPES SC 1 1 0 1 2 3 0,67 93 105 0,89
4 VK GULBENE 0 1 0 1 1 3 0,33 78 88 0,89
5 LIEPĀJAS SSS 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 SK BABĪTE 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 RVS 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 RSU / MVS 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 MSĢ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00
5 VK LĪVĀNI 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0,00