Sastāvs

Spēļu rezultāti

1/2FINĀLS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/2FINĀLS
1 2017-03-29 Limbažu 3.vsk.sz 19:30 OC LIMBAŽI/MSĢ VK AIZKRAUKLE 3-1(23,-21,22,26)
2 2017-04-01 OC Ventspils SH Pārventa 18:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-0(21,21,17)
3 2017-04-02 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(-24,22,-20,-15)
4 2017-04-02 SN Ozolnieki 15:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS 0-3(-20,-19,-20)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/4FINĀLS
1 2017-03-18 OC Ventspils SH Pārventa 17:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(15,-22,17,19)
2 2017-03-18 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 0-3(-23,-23,-30)
3 2017-03-25 Misas vsk sz 18:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS 1-3(23,-22,-21,-22)
4 2017-03-25 SN Ozolnieki 12:00 VK OZOLNIEKI RTU 2-3(23,22,-12,-21,-12)
5 2017-03-25 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ AIZPUTE 3-0(25,21,22)
6 2017-03-25 Aizkraukles NSC 12:00 VK AIZKRAUKLE SK FONO 3-0(23,19,18)
7 2017-03-26 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 2-3(21,-23,17,-23,-13)
8 2017-03-26 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-15,-13,-26)
9 2017-03-26 Cēsu SK 16:00 SK FONO VK AIZKRAUKLE 2-3(23,21,-18,-23,-11)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
FINĀLI
1 2017-04-15 OC Ventpsils SH Pārventa 18:00 VK VENTSPILS OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(-16,19,-20,-23)
2 2017-04-17 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK VENTSPILS 3-2(-21,22,23,-18,12)
3 2017-04-18 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 3-1(20,-21,20,17)
4 2017-04-21 OC Ventspils SH Pārventa 20:00 VK VENTSPILS OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(21,-22,-21,19,10)
5 2017-04-21 Ozolnieku SN 20:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 3-1(-23,19,20,19)
6 2017-04-23 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 3-0(22,22,21)
7 2017-04-29 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK VENTSPILS 2-3(24,-20,27,-24,-12)
8 2017-04-30 OC Ventspils SH Pārventa 18:00 VK VENTSPILS OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(-20,23,25,20)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-08 Latvenergo SZ 13:00 RTU VECUMNIEKI 3-0 (20, 15, 18)
2 2016-10-08 SN Ozolinieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 0-3 (-21, -20, -19)
3 2016-10-15 Latvenergo SZ 13:00 RTU SK FONO 3-1 (20, 19, -16, 19)
4 2016-10-15 Limbažu 3.vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VECUMNIEKI 3-0 (22, 15, 19)
5 2016-10-15 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI AIZPUTE 3-0 (18, 12, 23)
6 2016-10-22 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU 1-3(-21,-25,23.-21)
7 2016-10-22 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK AIZKRAUKLE 3-0(13,14,18)
8 2016-10-27 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE RTU 2-3(-30,-26,24,18,-13)
9 2016-10-29 Cēsu SK 18:00 SK FONO OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-19,-22,-18)
10 2016-10-29 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI RTU 2-3(-20,18,23,-17,-10)
11 2016-11-05 Cēsu SK 20:00 SK FONO VK OZOLNIEKI 3-0(19,22,20)
12 2016-11-05 Mikas vsk 18:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS 1-3(-24,23,-20,-20)
13 2016-11-12 Misas vsk 16:00 VECUMNIEKI VK OZOLNIEKI 3-1(-25,15,17,23)
14 2016-11-12 Limbažu 3.vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RTU 3-1(22,-25,10,15)
15 2016-11-13 Cēsu SK 17:00 SK FONO VK AIZKRAUKLE 2-3(21,18,-27,-12,-8)
16 2016-11-19 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE AIZPUTE 3-1(24,22,-20,25)
17 2016-11-19 Cēsu SK 18:00 SK FONO VECUMNIEKI 3-2(-15,22,23,-16,12)
18 2016-11-19 Limbažu 3. vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK VENTSPILS 0-3(-19,-30,-23)
19 2016-11-20 Cēsu SK 15:00 SK FONO VK VENTSPILS 3-0(18,24,27)
20 2016-11-26 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK VENTSPILS 1-3(-13,-19,21,-22)
21 2016-11-26 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-20,-22,-18)
22 2016-12-03 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS RTU 3-0(22,23,20)
23 2016-12-03 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-23,-20,-20)
24 2016-12-03 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE SK FONO 1-3(19,-17,-23,-19)
25 2016-12-08 Misas vsk. 20:00 VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE 0-3(-18,-19,-20)
26 2016-12-17 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VECUMNIEKI 3-1(24,20,-17,18)
27 2016-12-17 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-2(25,19,-23,-17,11)
28 2017-01-19 Aizputes NSC 19:00 AIZPUTE OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(-18,-23,18,-21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-01-14 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VECUMNIEKI 3-1(24,19,-25,19)
2 2017-01-14 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS AIZPUTE 3-0(21,20,16)
3 2017-01-19 Misas vsk.sz 20:00 VECUMNIEKI RTU 3-2(-23,24,20,-23,22)
4 2017-01-20 OC Ventspils SH Pārventa 19:30 VK VENTSPILS OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(23,-14,19,22)
5 2017-01-21 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS SK FONO 3-0(16,17,18)
6 2017-01-28 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ AIZPUTE 3-0(22;15;20)
7 2017-01-28 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 3-0(23;24;17)
8 2017-01-28 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK FONO 3-0(21;24;21)
9 2017-02-02 Misas vsk.sz 20:00 VECUMNIEKI OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-19,-22,-18)
10 2017-02-04 Cēsu SK 18:00 SK FONO RTU 2-3(13,26,-21,-26,-11)
11 2017-02-04 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK AIZKRAUKLE 3-1(-24,19,17,19)
12 2017-02-04 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS 0-3(-21;-18;-20)
13 2017-02-11 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 0-3(-23,-18,-20)
14 2017-02-11 Latvenergo sz 13:00 RTU AIZPUTE 2-3(16,20,-18,-23,-9)
15 2017-02-11 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SK FONO 3-1(-22,16,17,21)
16 2017-02-15 Latvenergo sz 20:30 RTU VK AIZKRAUKLE 3-2(23,-18,-16,13,12)
17 2017-02-18 Misas vsk.sz 18:00 VECUMNIEKI AIZPUTE 3-0(23,23,21)
18 2017-02-18 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK AIZKRAUKLE 3-0(12,17,14)
19 2017-02-19 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI SK FONO 3-1(-11,20,20,22)
20 2017-02-25 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK VENTSPILS 3-2(-23,-20,23,23,11)
21 2017-02-25 Misas vsk.sz 18:00 VECUMNIEKI SK FONO 0-3(-24,-20,-20)
22 2017-03-04 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VECUMNIEKI 3-1(-19,15,16,19)
23 2017-03-04 Latvenergo sz 13:00 RTU VK VENTSPILS 3-2(-17,22,20,-22,12)
24 2017-03-04 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK OZOLNIEKI 3-1(21,18,-18,23)
25 2017-03-04 Cēsu SK 18:00 SK FONO AIZPUTE 3-0(16,21,23)
26 2017-03-11 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(-20,17,23,13)
27 2017-03-11 Latvenergo sz 13:00 RTU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(14,21,19)
28 2017-03-11 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK OZOLNIEKI 3-2(-17,20,-13,21,10)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 VK VENTSPILS 34 14 11 3 37 15 2,47 1071 950 1,13
2 OC LIMBAŽI/MSĢ 33 14 11 3 34 13 2,62 698 591 1,18
3 RTU 27 14 10 4 35 24 1,46 1171 1144 1,02
4 VK AIZKRAUKLE 21 14 7 7 26 27 0,96 1041 1076 0,97
5 SK FONO 19 14 6 8 25 27 0,93 1023 1013 1,01
6 VK OZOLNIEKI 15 14 4 10 20 32 0,63 951 1004 0,95
7 AIZPUTE 10 14 4 10 17 36 0,47 988 1074 0,92
8 VECUMNIEKI 9 14 3 11 16 36 0,44 1032 1123 0,92

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/366?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/366?t=games

Ziņas

APBALVOTI SEZONAS LABĀKIE VOLEJBOLISTI

Pēc sezonas beigām tika noteikti un apbalvoti labākie treneri, tiesnesis un spēlētāji vīriešiem, un sievietēm Latvijas čempionātā, kā arī abās Nacionālajās divīzijās vīriešiem un Nacionālajā līgā sievietēm.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ UZVAR VK VENTSPILS

Nacionālās 1. divīzijas finālsērijas piektajā spēlē VK Ventspils uzvarēja OC Limbaži/MSĢ, bet Nacionālajā līgā sievietēm bronzas medaļas izcīnīja MSĢ.

NACIONĀLĀS 1. DIVĪZIJAS FINĀLĀ BŪS PIEKTĀ SPĒLE

Nacionālās 1. divīzijas finālā rezultātu sērijā izlīdzinājis VK Ventspils, Nacionālajā 2. līgā uzvarēja SK Lokomotīve, bet Nacionālajā līgā sievietēm tuvāk bronzai nokļuvusi MSĢ.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ BRONZU IZCĪNA VK AIZKRAUKLE

Nacionālajā 1. divīzijā izšķirīgajā mačā par 3. vietu VK Aizkraukle trijos setos pārspēja VK Ozolnieki un izcīnīja bronzas medaļas.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ MEDAĻU ĪPAŠNIEKI VĒL JĀPAGAIDA

Nacionālajā 1. divīzijā medaļu īpašnieki vēl netika noskaidroti. Cīņā par zeltu VK Ventspils savā laukumā piecos setos apspēlēja OC Limbaži/MSG, bet mačā par 3. vietu VK Ozolnieki izlīdzināja rezultātu sērijā – 1-1.

NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ SOLI TUVĀK BRONZAI SPER VK AIZKRAUKLE

Šodien sākās Nacionālās 1. divīzijas mazais fināls par trešo vietu, un pirmo maču uzvarēja VK Aizkraukle.

NACIONĀLĀS 1. DIVĪZIJAS FINĀLĀ OC LIMBAŽI/MSĢ PANĀK 2-0

OC Limbaži/MSĢ Nacionālās 1. divīzijas finālā jau otro reizi pārspēja VK Ventspils, Nacionālās 1. līgas finālā vadībā izvirzījies Rēzeknes novads, bet Nacionālajā līgā sievietēm finālā iekļuvusi LU.

PIRMO SPĒLI NACIONĀLĀS 1. DIVĪZIJAS FINĀLĀ UZVAR OC LIMBAŽI/MSĢ

Sestdien ar OC Limbaži/MSĢ un VK Ventspils spēli Ventspilī sākās Nacionālās 1. divīzijas fināls vīriešiem. Uzvaru viesos svinēja OC Limbaži/MSĢ. Savukārt sievietēm Nacionālajā līgā aizvadīti pirmie pusfināli.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS BRĪVDIENĀS AIZVADĪTAS VAIRĀKAS SPĒLES

Vīriešiem Nacionālās 1. divīzijas finālā tiksies OC Limbaži/MSĢ un VK Ventspils. Nacionālās 2. divīzijas pusfinālā pie uzvaras tikuši mājinieki, bet Nacionālajā līgā sievietēm aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles.

NEDĒĻAS NOGALĒ VISĀS LĪGĀS NOTIKS IZSLĒGŠANAS MAČI

Sestdien un svētdien visās piecās Latvijas čempionāta līgās vīriešiem un sievietēm notiks izslēgšanas spēles. Sestdien pēdējos divus pusfinālistus noskaidros Nacionālajā 2. divīzijā, ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā sievietēm tikai sāksies, Latvijas čempionātā sievietēm dalīs medaļas, bet citās līgās norisināsies pusfināli.

AR UZVARU PUSFINĀLUS NACIONĀLAJĀ 1. DIVĪZIJĀ ATKLĀJ OC LIMBAŽI/MSĢ

Vakar ar OC Limbaži/MSĢ un VK Aizkraukle maču Limbažos sākās Nacionālās 1. divīzijas pusfināli. Uzvarēja mājinieki.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 ZINĀMI VISI PUSFINĀLISTI, NACIONĀLAJĀ 2 – DIVI, BET NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM – CETURTDAĻFINĀLA PĀRI

Kamēr vīrieši nacionālajās divīzijās cīnījās par pusfinālu, sievietes noskaidroja ceturtdaļfināla pārus.

LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.

CETURTDAĻFINĀLI SĀKUŠIES NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Ar divām spēlēm Ventspilī un Rīgā šodien sākas ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā 1.

NACIONĀLĀS LĪGAS 1. PAMATTURNĪRĀ UZVAR VK VENTSPILS

Sestdien OC Limbaži/MSĢ Nacionālās līgas 1. pamatturnīra pēdējā kārtā viesos negaidīti pārliecinoši zaudēja RTU komandai, un VK Ventspils pēc uzvaras pār Vecumniekiem apsteidza limbažniekus, pamatturnīrā ierindojoties 1. vietā.