P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 1 2 3

Jaunumi

RVS ŠOKĒ VOLEJBOLA KLUBU “JELGAVA”

Ziņas

RVS ŠOKĒ VOLEJBOLA KLUBU “JELGAVA”

Latvijas kausa pusfinālā kausa glabātājiem “Jēkabpils lūšiem” šodien pievienojās arī Rīgas, Daugavpils un Jelgavas volejbolisti, bet sievietēm sensāciju sagādāja RVS, kas piecos setos no turpmākās cīņas izslēdza VK “Jelgava”.

“OC LIMBAŽI/MSĢ” PĀRSTEIDZ KĒLU

“Credit24” meistarlīgas spēlē vīriešiem šodien “OC Limbaži/MSĢ” viesos ar 2:3 (-19, 21, 21, -23, -5) piekāpās līgas līdervienībai “Parnu VK”.

EGLESKALNAM 33 PUNKTI, SOROKINS – LĪDERIS

Francijā Hermans Egleskalns ar 33 gūtajiem punktiem izvirzījies rezultatīvāko spēlētāju galvgalī, Kazahstānā līdera godā iejūtas Ruslans Sorokins, Austrijā Gabdulļinam 20 punkti, bet Čehijā uzvarēt iepaticies Toma Vanaga klubam.

LATVIJAS KAUSA GLABĀTĀJI IEKĻŪST PUSFINĀLĀ

Par pirmo komandu, kas iekļuvusi Latvijas kausa pusfinālā, kļuvusi “Jēkabpils lūši”, kas šodien arī atbildes spēlē savā laukumā pārspēja “OC Limbaži/MSĢ”.

“LŪŠI” BAIDA, LIMBAŽNIEKI SPIRINĀS

Credit24 Meistarlīgas spēlēs vīriešiem šodien spēlēja visas piecas Latvijas komandas. Četras no tām noskaidroja savstarpējos rēķinus, bet “lūši” tikās ar līgas vicelīderi “Parnu VK”

"RTU/ROBEŽSARDZE" APSTEIDZ TURNĪRA TABULA JELGAVNIEKUS

Rīgas 49. vidusskolā šodien Credit24 meistarlīgas mērogā kaimiņu cīņā (Rīga un Jelgava) šodien “RTU/Robežsardze” ar 3:0 (22, 23, 20) pieveica “Biolars/Jelgavu” un apsteidza jelgavniekus arī turnīra tabulā.

TURPINĀS PIETEIKŠANĀS SENIORU ČEMPIONĀTAM

Vēl vienu dienu līdz 10.novembrim turpinās pieteikšanās 2.Latvijas Senioru volejbola čempionātam.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv