P O T C P S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS BEIDZAS 1. APĻA SPĒLES

Ziņas

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS BEIDZAS 1. APĻA SPĒLES

Pēdējā Nacionālās līgas 1 pirmā apļa spēlē panākumu svinēja VK “Aizkraukle”, kamēr Nacionālajā līgā sievietēm 1. aplis beidzās ar SK “Babīte” uzvaru, bet otrais sākās ar divām Gulbenes volejbolistu uzvarām

LATVIJAS KAUSU NOSARGĀ SK “BABĪTE” UN “JĒKABPILS LŪŠI”

Vakar Sporta namā “Daugava” Latvijas kausu savā īpašumā paturēja tā pašreizējie īpašnieki SK “Babīte” volejbolistes un “Jēkabpils lūšu” vīriešu komanda.

LATVIJA IZCĪNA BRONZU EEVZA ČEMPIONĀTĀ

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā Maskavā Latvijas U-16 meiteņu izlase šodien cīņā par 3. vietu apspēlēja Igauniju.

FAVORĪTES PIERĀDA SAVU SPĒKU

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā Maskavā Latvijas U-16 meiteņu izlase trijos setos piekāpās Krievijai un rīt cīņā par 3. vietu tiksies ar Igauniju.

EEVZA ČEMPIONĀTS SĀKTS AR UZVARĒTU SETU

Andreja Odinokova vadītā Latvijas meiteņu izlase Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu Maskavā sākusi ar zaudējumu Baltkrievijai – 1:3 (20, -12, -14, -8).

AVO KĒLS par Eiropas Līgu: Mūsu uzdevums ir iekļūt finālčetriniekā

Oficiāli paziņota kārtība, kādā tiks aizvadīta 2018. gada Eiropas Volejbola līga, kurā pēc 11 gadu pārtraukuma piedalīsies arī Latvijas vīriešu izlase. Šīs sacensības kalpos kā sagatavošanās Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīram.

IECELNIEKS, OZOLIŅŠ UN PLATAČS STAŽĒJAS ITĀLIJĀ

No stažēšanās Itālijas volejbola svētnīcā Čivitanova Markē Mačeratas provincē atgriezies OC “Limbaži”/MSĢ vecākais treneris Lauris Iecelnieks un divi viņa komandas spēlētāji Atvars Ozoliņš un Kristaps Platačs.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv